Oyun Dünyasından

Grounded Çıkış Tarihi Açıklandı !!!

Yazar : Atagame
2022-08-28 13:52:26

GROUNDED TAM SÜRÜM ÇIKIŞ TARİHİ AÇIKLANDI !!!

  • Grounded, Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen ve Xbox Game studios tarafından yayınlanan bir hayatta kalma video oyunudur.Temmuz 2020'de Microsoft Windows ve Xbox One için erken erişimde piyasaya sürülmüştür. 27 Eylül 2022'de tam olarak yayınlanması planlanıyor.
  •   Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon macera oyunu Grounded, 2020’nin ortalarında erken erişim olarak piyasaya sürülmüştür. O zamandan beri Obsidian. Grounded için düzenli aralıklarla sık sık güncellemeler sundu. Şimdi ise Obsidian, Entertainment, oyunun tamamlandığını ve tam olarak deneyimlenmeye hazır olduğunu belirterek Grounded tam sürüm çıkış tarihi konusunda açıklık getirdi.


  •  Grounded, 27 Eylül 2022'de PC ve Xbox konsolları için piyasaya sürülecek.


  • Grounded oyun direktörü Adam Brennecke, Grounded’ın erken erişim lansmanının ikinci yıldönümünü kutlamak için Cuma günü kısa bir video paylaştı. Videoda Brennecke, Grounded’ın 27 Eylül tarihli çıkış tarihini onayladı.  •  Obsidian, Grounded’in genel test sunucularına son güncellemesini yayınlayacak. 0.14.0 güncellemesi, Grounded oyuncularının beğeneceği birkaç heyecan verici özellik içeriyor. Bunlar arasında;