Oyun Dünyasından

LOL Astronot Kostümleri

Yazar : Atagame
2023-03-04 15:13:41

Riot Games, League of Legends için yeni astronot görünümlerini tanıttı. Bard, Gnar ve Poppy için yakında çıkacak olan üç astronot görünümü, kahramanlarınıza yeni bir görünüm ve eğlenceli animasyonlar kazandıracak.

LOL Astronot Kostümleri

 League of Legends'ı yıllar içinde popüler bir oyun haline getiren en büyük etkenlerden biri. Oynanışa ve kahramanlara hiçbir fayda sağlamazken, farklı animasyonlara sahip yeni ve farklı görünümler, oyunculara daha kişisel karakterler sunuyor.


 Riot Games, konu yeni görünümler olduğunda bazı şampiyonlara diğerlerine göre öncelik verdiği için sık sık eleştirildi.Geliştirici bu kez incelemeleri dinledi ve farklı bir yaklaşım benimsedi ve Bard, Gnar ve Poppy için üç yeni astronot görünümü ortaya çıkardı. PBE sunucularında çıkacak olan yeni kostümler sıra dışı görünümlere ve eğlenceli animasyonlara sahip.


 Spaceman Poppy en şirin halat animasyonlarından birine sahip. Üsse dönerken, küçük kahramanımız büyük çekicini kullanarak üç küçük uzaylıyı uzay gemilerine geri gönderiyor. Ek olarak, ultisi artık çekiç yerine yerden büyük bir füze fırlatarak düşmanları geri savuruyor.


 Poppy'de olduğu gibi Gnar'ın geri çağırma animasyonu yukarıdakiyle aynı. Ancak iyi kalpli Poppy'nin aksine Gnar, uçan daireyi acımasız bir canavar gibi yer. Ayrıca yaratık sevimli değil ve bir uzaylıya benziyor.


 Bard, uzun süredir yeni görünümü olmayan destek kahramanlarından biriydi. Astronot Bard, eksiksiz bir görsel revizyon ve yeni animasyonlarla oynamayı sevenler için daha iyi bir seçim olacaktır.Astronot Bard'ın makineleri uzaylı gibi görünür ve sağlık merkezleri uçan daireler gibi görünür.

.

 yeni astronot görünümü büyük olasılıkla 28 Mayıs'ta yapılması planlanan 10.11 Yaması'nda tanıtılacak. Kostümler için henüz bir fiyat bilgisi yok, ancak görsel değişikliklere bakılırsa, her birinin 1350 RP'ye mal olması gerekiyor.


Oyun Dünyasından
Spider-Man Remastered
2022-08-28 13:54:12
Gotham Knights
2022-10-21 11:48:28