Oyun Dünyasından

Redfall'ın Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Yazar : Atagame
2023-05-02 14:49:42

Dishonored ve Prey'in geliştirici firması Arkane tarafından yepyeni bir oyun: Redfall. Bethesda tarafından yayınlanan bu oyun, oyunculara vampirlerle dolu bir adada hayatta kalmak için güçlerini birleştirerek, kendi oyun stillerine ve tercihlerine uygun olarak, farklı karakterlerden oluşan bir ekip oluşturabilecekleri bir deneyim sunacak.


Her karakterin kendine özgü yetenekleri ve ekipmanları vardır, böylece oyuncular farklı oynanış stillerini deneyimleyebilirler. Redfall'un oyun mekaniği, düşmanların sayısını, gücünü ve türünü dinamik olarak ayarlayan bir yapay zeka kullanarak, her seferinde benzersiz bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır.


Keşfedeceğiniz bir adada örevleri tamamlayarak, yeni silahlar, ekipmanlar ve yetenekler kazanabilirler. Redfall, Xbox Series X/S ve PC için çıkacak ve Xbox Game Pass abonelerine de sunulacak. Oyun, karanlık ve gotik bir atmosfere sahip olacak ve oyunculara ilginç bir hikaye, benzersiz karakterler ve eğlenceli bir oynanış sunmayı hedeflemektedir. Oyun, bugün (2 Mayıs) itibariyle yayınlandı.Oyun Dünyasından
Spider-Man Remastered
2022-08-28 13:54:12
Gotham Knights
2022-10-21 11:48:28